top of page

Hizmetlerimiz

vies tekstil-1.jpg

Vies Tekstil

Vies Tekstil 2022 yılında tekstil sektöründe ticari yaşamına başlamış ve lisans sahibi olduğu dünya markalarının üretimini ileri teknolojiler ile gerçekleştirmektedir.

Entegre üretim yeteneği ile donatılmış tekstil grubumuz, bu alanda gerekli olan kaynakları kullanımı ve sürdürülebilir üretim bilinciyle hizmetlerine devam eden tesislerimiz her geçen gün çalışmalarına yenilerini eklemektedir.

Vies İnşaat

Vies İnşaat olarak kuruluşumuzdan itibaren inşaat sektöründe hizmet vermektedir. 

Firmamız; Kuruluşundan bu yana uzman kadrosu ile kaliteli hizmet vermeye amaç olarak benimsemiş bu güne kadar ki taahhütlerinde bu ilkeden taviz vermeyerek bu günkü konumuna gelmiştir. Hizmet verdiği kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Halen firmamız; Eğitim kurumları, kamu binaları, özel hizmet binaları yapımları, proje, keşif ve danışmanlık hizmetlerinde faaliyet göstermektedir.

inşaat.jpg
proksimal.jpg

Proksimal Danışmanlık

Proksimal Danışmanlık Hizmetleri olarak trafik ve iş kazalarında vefat, sürekli sakatlık veya yaralanma sonucunda oluşan maddi ve manevi mağduriyetler neticesinde meydana gelen zarar ve kayıpların telafisinde profesyonel yönetimiyle ile mağdurlara hızlı ve güvenilir hizmet veriyoruz. 

bottom of page