top of page

Vies Tekstil

Vies Tekstil 2022 yılında tekstil sektöründe ticari yaşamına başlamış ve lisans sahibi olduğu dünya markalarının üretimini ileri teknolojiler ile gerçekleştirmektedir.

Entegre üretim yeteneği ile donatılmış tekstil grubumuz, bu alanda gerekli olan kaynakları kullanımı ve sürdürülebilir üretim bilinciyle hizmetlerine devam eden tesislerimiz her geçen gün çalışmalarına yenilerini eklemektedir.

Tekirdağ yerleşkesi kurulduğundan bu yana teknolojik gelişmeleri takip ederek, her geçen gün yapılan yeni yatırım ve modernizasyonlar ile üretim esnekliğini arttırmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Geniş ürün ve hizmet yelpazesini esneklik, yüksek kalite ve hızlı servis ile ana değerlerimiz doğrultusunda yöneterek; Bölgesel ve küresel anlamda marka kimliğini ve bilinirliğini oluşturmak.

Yenilikçi ve yaratıcı süreçleri destekleyerek rekabetçi ve öncü konumunu sürekli güçlendirmek, Genel teknolojileri, yalın iş süreçlerini, kurumsal yönetim ve bilgi tabanlı karar verme sistemleri ile tüm kaynakları etkin kullanmak, Tüm paydaşlarımız için sürekli güven ve memnuniyet yaratarak vazgeçilmez olmak.

 

Misyonumuz

Yenilikçi tasarımlarla, fayda ve mükemmellik odaklı sürekli bir hizmet anlayışı ile bölgesinde lider, küresel ölçekte bir şirket konumuna erişmektir.

bottom of page