top of page

Proksimal Danışmanlık

Proksimal Danışmanlık Hizmetleri olarak trafik ve iş kazalarında vefat, sürekli sakatlık veya yaralanma sonucunda oluşan maddi ve manevi mağduriyetler neticesinde meydana gelen zarar ve kayıpların telafisinde profesyonel yönetimiyle ile mağdurlara hızlı ve güvenilir hizmet veriyoruz. 

Hizmet verdiğimiz bu alan, sigorta şirketlerinin tazminatları hak edilenden az ve geç ödediği için bazı fırsatçıların bunu kullanarak, zaten mağdur olan vatandaşları bir kez daha mağdur etmelerine, onların çaresizliklerini istismar etmelerine açıktır. Proksimal Danışmanlık Hizmetleri ailesi olarak her bir ferdi, kötü niyetli veya bu konuda yetersiz kişi ve kuruluşların tuzağına düşen her mağdur adayın daha fazla mağdur olmadan ona ulaşmayan bizlerin sorumluluğunda olduğu bilinciyle çalışmaktayız.

Bu yüzden Proksimal Danışmanlık Hizmetleri kuruluşundan bu güne Türkiye'de en büyük olma hedefini gerçekleştirirken bu büyümenin nitelikli, ilkeli, şeffaf ve hepsinden önemlisi dürüstçe olması hususunda asla taviz vermemektedir ve vermeyecektir. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz binlerce mağdur bu konuda ki en büyük referansımızdır.

Vizyonumuz

Proksimal Danışmanlık Hizmetleri ailesi olarak hak sahipleri ile sigorta şirketi arasında etik, karşılıklı güvene dayalı ve tüm hukuki şartlar altından mağdur olan hak sahiplerini hakkını aramak.

 

Misyonumuz

Proksimal Danışmanlık Hizmetleri ailesi olarak sigorta danışmanlığı konusunda hak sahiplerinin hakkını korumak üzere bütün yasal süreci kurgulamak ve yönetmek.

  • Trafik Kazaları Tanzimi

  • Tren Kazası Tanzimi

  • Uçak Kazası Tanzimi

  • Hukuki Danışmanlık

PROFESYONELLİK

Sigorta Sigortacılık ve kasko işlemlerini büyük bir özenle yapmaktayız. İşinde uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermekteyiz.

DOĞRULUK, DÜRÜSTLÜK VE GÜVEN

Mağdurlarımıza doğru bilgiler vererek tekrar mağdur olmamalarını sağlamaktayız. Mağdurlara vermiş olduğumuz sözler ile yaptıklarımızın birbirleriyle çelişmemesini sağlamaktayız. Mağdurlara karşılıklı güven ortamı yaratarak akıllarında soru işaretleri bırakmamaktayız.

TAKIM KADROMUZ

Çalışan personellerin birbirleriyle iyi iletişim sağlamaları, uyumlu ve verimli çalışmalarını sağlamak. Türkiye genelinde bulunan temsilcilerimiz ile planlı, vs çalışıp bir bütün kadromuzun sadece mağdur olan insanlarımızın mağduriyetliğini gidermek amacını taşıdığını görmekteyiz.

bottom of page